Proclean

Maszyny TASKIOdkurzacz do pracy na sucho

TASKI Vento 8 - okurzacz przeznaczony do pracy na sucho, charakteryzujący się jednocześnie małą mocą silnika oraz bardzo dużą siłą ssania (oszczędność w energii). Posiada worki o pojemności 8L.


Odkurzacz do pracy na sucho - mokro

TASKI vacumat 12/22 - profesjonalny odkurzacz do czyszczenia na sucho i mokro. Odkurzacz wykonany został z tworzywa odpornego na uderzenia i działanie różnych temperatur (ABS), osadzony na pięciu obrotowych kołach, dzięki czemu jest bardziej stabilny i przy pokonywaniu różnych przeszkód. Posiada dwustopniowy system zabezpieczenia przed zalaniem silnika ssawy wodą oraz pianą podczas pracy.


Urządzenie do mycia posadzek (zmywarka)

TASKI swingo 755 - maszyna czyszczącozbierająca, przeznaczona do czyszczenia średnich powierzchni. Charakteryzuje się zwinnością i dużą wydajnością. Jest odporna i trwała na uderzenia.


Urządzenie jednotarczowe (szorowarka)

TASKI ergodisc 165 - maszyna jednotarczowa o prędkości obrotowej 165 obrotów/min. Przeznaczona m.in. do: prania wykładzin dywanowych metodą suchej piany, szorowania na mokro, usuwania starych powłok, czyszczenia natryskowego, pielęgnacji drewna, krystalizacji oraz prania pianą na mokro.