Proclean

Marki konsumenckiePRONTO wood classic

Preparat w postaci aerozolu do czyszczenia i pielęgnacji mebli drewnianych. Odpowiedni do stosowania na zabezpieczonych, drewnianych powierzchniach mebli.


PRONTO multi-surface classic

Antystatyczny preparat w postaci aerozolu do czyszczenia i pielęgnacji mebli drewnianych. Idealny do czyszczenia sprzętu elektronicznego, opoźnia gromadzenie się kurzu.


PRONTO Liquid Wood Cleaner

Skoncentrowany płyn do codziennego mycia lakierowanych paneli oraz podłóg drewnianych i drewnopodobnych. Czyści, pielęgnuje oraz pozostawia świeży, przyjemny zapach. Nie wymaga spłukiwania.


DOMESTOS pine fresh

Zagęszczony płyn myjąco-dezynfekujący polecany do mycia i dezynfekcji urządzeń oraz powierzchni w pomieszczeniach łazienkowych. Skuteczny przeciwko bakteriom, wirusom i grzybom.


AJAX płyn do podłóg

Doskonały preparat, który usuwa zabrudzenia z powierzchni zmywalnych. Pozostawia świeży, orzeźwiający zapach cytrusów.


CILLIT kamień i rdza

Środek do usuwania kamienia i rdzy, zapewnia do 5 razy dłuższy połysk i ochronę czyszczonej powierzchni.


MR MUSCLE płyn do szyb

Płyn do szyb w postaci piany, szybko usuwa tłuszcz i brud nie rozmazując go. Pozostawia czyszczoną powierzchnię krystalicznie czystą bez smug. Produkt na bazie amoniaku.


CIF cream lemon

Mleczko przeznaczone do czyszczenia twardych, wodoodpornych powierzchni. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia. Pozostawia delikatny, cytrynowy zapach.


CIF window & multi surface

Produkt myjący, który szybko i skutecznie usuwa kurz i zabrudzenia tłuszczowe. Po umyciu powierzchnie są lśniące i czyste, bez smug i zacieków.


CIF stainless steel & glass cleaner

Produkt na bazie alkoholu, do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej oraz powierzchni szklanych. Nie zawiera kompozycji zapachowych.


CIF washroom 2in1

Produkt przeznaczony do usuwania kamienia wapiennego, osadów mydła i innych zabrudzeń z powierzchni łazienkowych.CIF 2in1 cleaner disinfectant

Produkt myjąco - dezynfekujący, przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków. Preparat posiada szerokie spektrum skuteczności bójczej.


CIF oven & grill cleaner

Produkt przeznaczony do usuwania osadów tłuszczowych i przypalonych resztek żywności. Polecany do mycia piekarników, grilli i opiekaczy.


Cif Power Cleaner Degreaser

Produkt odtłuszczający do czyszczenia silnie zatłuszczonych powierzchni. Polecany do czyszczenia: naczyń, garnków, patelni, kuchenek, okapów, filtrów, podłóg, ścian, drzwi i odpływów kanalizacyjnych.


Omo automat color

Proszek przeznaczony do prania tkanin kolorowych. Polecany do prania większości tkanin, za wyjątkiem wełny i naturalnego jedwabiu. Skutecznie usuwa różne rodzaje zabrudzeń.


Omo automat

Proszek przeznaczony do prania tkanin białych. Polecany do prania większości tkanin, za wyjątkiem wełny i naturalnego jedwabiu. Skutecznie usuwa różne rodzaje zabrudzeń.