Proclean

Higiena osobistaDove cream shower

Łagodny żel do ciała. Produkt przeznaczony do stosowania w pokojach hotelowych. Delikatny dla skóry, przeznaczony do częstego stosowania, zawiera związki pielęgnacyjno-ochronne nadające skórze miękkość i elastyczność.


Soft care Dove cream wash

Łagodne mydło do rąk. Łączy w sobie cechy mydła i kremu pielęgnacyjno-ochronnego do rąk. Związki nawilżające dają poczucie naturalnej miękkości i elastyczności skóry.


Soft care gentle 2in1

Łagodny preparat do mycia ciała i włosów. Produkt jest odpowiedni do stosowania w łazienkach hotelowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Produkt jest polecany dla osób mających wrażliwą skórę.


Soft care gentle hand soap

Łagodne mydło do rąk . Związki nawilżające dają poczucie naturalnej miękkości i elastyczności skóry. Preparat pozostawia świeży, przyjemny zapach.


Soft care foam soap

Mydło do rąk w postaci piany. Produkt zawiera delikatne składniki myjące, przyjemny zapach, nie wysusza skóry i nie podrażnia.


Soft care fresh

Lekko perfumowane mydło do rąk w postaci płynu, polecane głównie w zakładach przemysłu spożywczego i żywienia zbiorowego (kuchnie w hotelach i restauracjach, sanatoriach itp.).


Soft care med

Alkoholowy preparat dezynfekcyjny do rąk w postaci żelu. Zawiera substancje nawilżające, co zapobiega podrażnieniom i wysuszaniu, pozostawia skórę suchą, z poczuciem miękkości i gładkości. Nie wymaga płukania rąk.


Soft Care Sensisept

Łagodny i zarazem skuteczny preparat do mycia i higienicznej dezynfekcji rąk w postaci żelu. Zawiera substancje nawilżające i odżywcze.


Mydło w płynie EWA

Mydło w płynie z dodatkiem gliceryny do mycia rąk o przyjemnym, świeżym zapachu. Delikatne dla dłoni, dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom i naturalnemu pH.


Mydło w płynie FASHIONLINE

Mydło w płynie do mycia ciała i włosów, przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry. Posiada bardzo dobre właściwości myjące i pieniące, działając równocześnie na skórę pielęgnująco i wygładzająco.


Mydło w płynie LUKSOR

Luksusowe mydło w płynie przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry, o recepturze bogatej w składniki pielęgnujące. Posiada świetne właściwości nawilżające, natłuszczające, zmiękczające i wygładzające.

Mydło w płynie antybakteryjne EWA

Mydło antybakteryjne, działa profilaktycznie w zapobieganiu skażeniom bakteryjnym. Do wstępnej dezynfekcji rąk. Przyjazne dla skóry, bez zapachu. Kolor: bezbarwny.