Proclean

Higiena kuchennaSUMA Bar L66

Płynny, wysoce skoncentrowany preparat do maszynowego mycia szkła i naczyń.


SUMA Tera L56

Płynny preparat do maszynowego mycia naczyń, skutecznie usuwający wszelkie zanieczyszczenia, zwłaszcza organiczne oraz spowodowane kawą i herbatą.


SUMA Ultra L2

Płynny detergent przeznaczony do maszynowego mycia naczyń. Doskonale usuwa zabrudzenia w warunkach wody miękkiej.


SUMA Nova L6

Płynny preparat przeznaczony do maszynowego mycia naczyń. Skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne oraz osady z kawy i herbaty. Zalecany do wody twardej.


SUMA Crystal A8

Kwasowy preparat przeznaczony do płukania naczyń w procesie maszynowego mycia naczyń.


SUMA Rinse A5

Preparat przeznaczony do płukania i nabłyszczania naczyń w procesie maszynowego mycia naczyń.


Sun Liquid

Produkt przeznaczony do maszynowego mycia naczyń. Skutecznie usuwa skrobię, zabrudzenia tłuszczowe oraz proteinowe, w wodzie o różnym stopniu twardości.


Sun Rinse Aid Acidic

Produkt do nabłyszczania naczyń. Zapewnia szybki czas schnięcia umytych naczyń, bez smug i zacieków na ich powierzchniach.


SUMA Star D1

Skoncentrowany preparat do ręcznego mycia naczyń. Przeznaczony do dozowanie ręcznego lub z pompą QFM.


SUMAMulti D2

Skoncentrowany preparat przeznaczony do mycia przedmiotów wykonanych ze stali nierdzewnej, glazury, terakoty, plastików, gumy, emalii i porcelany.


SUMA Extend D3

Gotowy do użycia preparat odtłuszczający, przeznaczony do usuwania zabrudzeń typu: tłuszcze, oleje, resztki zwęglonej żywności i sadze z urządzeń kuchennych.


SUMA Tab D4

Tabletki dezynfekcyjne na bazie chloru. Preparat skuteczny w niskich temperaturach oraz krótkim czasie kontaktu. Szerokie spektrum działania.


SUMA Calc D5

Kwasowy preparat przeznaczony do usuwania kamienia z wyposażenia kuchennego np. zmywarki do naczyń, bemary itp. Bezpieczny dla stali nierdzewnej.


SUMA Inox D7.1

Preparat przeznaczony do mycia i polerowania powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej.


SUMA Grill D9

Bardzo silny, alkaliczny preparat do okresowego czyszczenia uporczywych zabrudzeń głównie na powierzchni pieców, grilli oraz smażalników.


SUMA Bac D10

Skoncentrowany preparat myjącodezynfekcyjny przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni i urządzeń w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków.


Tabletki myjące RATIONAL

Tabletki myjące z nowym intensywnym kompleksem substancji czynnych gwarantują za każdym razem maksymalną siłę czyszczącą. Są wysoko skoncentrowane i dzięki temu bardzo wydajne.


Tabletki pielęgnacyjne CARE CONTROL

Tabletki pielęgnacyjne aktywnie chronią i w zdecydowany sposób przedłużają żywotność SelfCookingCenter. Specjalne substancje rozpuszczające wapń zapobiegają powstawaniu kamienia.


Tabletki spłukujące RATIONAL

Skuteczne substancje pielęgnacyjne aktywnie chronią i w zdecydowany sposób przedłużają żywotność SelfCookingCenter. Komora urządzenia staje się higienicznie czysta i błyszcząca.


Sun Dishwashing tablets

Tabletki przeznaczone do maszynowego mycia naczyń, wydajne zarówno w miękkiej jak i twardej wodzie, usuwają zabrudzenia z kawy, herbaty, szminki oraz resztek jedzenia. 200 tabletek w opakowaniu.


SUMA Dip K1

Płynny preparat wspomagający mycie naczyń kuchennych, który w procesie zamaczania wstępnego wspomaga usuwanie trudno rozpuszczalnych oraz silnie przywartych do powierzchni zanieczyszczeń.


SUMA Safe Floor

Preparat antypoślizgowy do okresowej pielęgnacji podłóg wykonanych z płytek ceramicznych.


Płyn do mycia naczyń EWA

Preparat skutecznie usuwający tłuszcz i inne zabrudzenia, ze środkiem ochronnym dla rąk, pozostawia naczynia czyste i lśniące.


Płyn do mycia naczyń Pur

Bardzo skuteczny w usuwaniu tłuszczu dzięki zawartości octu owocowego. Dzięki skoncentrowanej formule jest bardzo wydajny i doskonale się pieni. Zawarte w płynie substancje powierzchniowo czynne ulegają biodegradacji.