Proclean

Akcesoria ręczneWózek do sprzątania 1-wiaderkowy

Wózek z jednym wiadrem 23l, oparty na chromowanej ramie, posiada uniwersalną wyciskarkę szczękową. Przeznaczony do czyszczenia powierzchni przy użyciu zarówno mopów płaskich jak i sznurkowych.


Wózek do sprzątania 2-wiaderkowy

Wózek z 2-wiaderkowy, 2x17l, oparty na chromowanej ramie. Wyciskarka „szczękowa”. Dzięki zastosowaniu dwóch wiader nie mieszamy czystej i brudnej wody. Zwiększa to szybkość i efektywność sprzątania. Chromowany koszyk górny na akcesoria i płyny do sprzątania.


Stelaż do mopów typu speedy

Stelaż typu „Speedy” sprawia, że obsługa mopa odbywa się całkowicie bezdotykowo. Idealny do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Wymiary 40cm lub 50cm.


Stelaż do mopów kieszeniowy

Stelaż do mopów kieszeniowych (dezynfekcyjny). Prosta i wytrzymała konstrukcja zapewnia długą żywotność w codziennej pracy. Wymiary 40cm.


Kij aluminiowy 135cm

Aluminiowy kij wciskany, kompatybilny ze wszystkimi rodzajami stelaży.


Mopy do stelaży typu speedy

Mop typu „speedy”. Dzięki zastosowaniu wkładów z bawełny, mikrofazy, poliestru, idealny do mycia powierzchni takich jak: ceramika, gresy, panele, kamień naturalny i inne. Wymiary 40cm i 50cm.


Mopy do stelaży kieszeniowych

Mop kieszeniowy. Dzięki zastosowaniu wkładów z bawełny, mikrofazy, poliestru, idealny do mycia powierzchni takich jak: ceramika, gresy, panele, kamień naturalny i inne, idealny do dezynfekcji. Wymiary 40cm i 50cm.


Mop sznurkowy z końcówką na kij

Mop sznurkowy, cięty, z gwintem.


Stelaż „dust” do zamiatania na sucho

Stelaż „dust” z przegubem plastikowym lub metalowym idealny do zamiatania na sucho w trudno dostępnych miejscach.


Stelaż nożycowy do zamiatania na sucho

Stelaż nożycowy 2x100cm. Tworzy komplet z kijem chromowanym do stelaża nożycowego.


Wkłady do stelaża dust do zamiatania na sucho

Wkłady do mopów typu „dust”. Idealny do zamiatania podłóg w szkołach, szpitalach, zakładach produkcyjnych, marketach i magazynach, salach sportowych i tanecznych. Podczas zamiatania nie wzbija kurzu tak jak zwykła miotła.


Wkłady do stelaża nożycowego zamiatania na sucho

Wkład do stelaża nożycowego, przeznaczony do zamiatania na sucho dużych powierzchni podłogowych takich jak: obiekty sportowe, duże hale magazynowe i szkoły. Możliwość prania w temperaturze do 30 st. C.


Packa na kij

Packa na kij do padów szorujących. Umożliwia szorowanie (doczyszczanie) narożników, cokołów, schodów itp. Wykorzystywana w firmach sprzątających.


Packa ręczna

Packa ręczna do padów szorujących. Umożliwia szorowanie (doczyszczanie) narożników, cokołów, schodów itp. Wykorzystywana w firmach sprzątających.


Pady do packi

Pady mocowane do packi z uchwytem na kij lub packi ręcznej. Różne twardości w zależności od stopnia zabrudzenia. Dostępne kolory: biały, niebieski, czerwony, brązowy, beżowy, zielony, czarny


Pady

Pady do maszyn czyszczących. Ze względu na różną twardość padów bardzo szeroka gama zastosowania np. doczyszczanie, mycie bieżące, polerowanie. Dostępne pady w rozmiarach od 6,5’’ do 27’’.


Zmywak do okien

Profesjonalny stelaż zmywaka do okien. Wykonany z tworzywa sztucznego. Lekki i odporny na pęknięcia. Po założeniu odpowiedniego wkładu zmywaka łatwo myje i czyści szklane powierzchnie np. okna. Można zamnocować na kiju teleskopowym.


Wkład zmywaka do okien

Wkład do zmywaka do okien. Łatwo czyści i myje szklane powierzchnie. Posiada 2 strony robocze, wykonane z miękkiej włókniny (tzw. baranek) Wkład jest odporny na ścieranie, można go wielokrotnie prać. W ofercie dostępne są wkłady z rzepem.


Ściągaczka do szyb

Profesjonalny zbierak do okien z listwą zbierającą. Łatwo i szybko osusza czyszczoną powierzchnię szklaną nie pozostawiając smug. Rączka do zbieraka oraz listwa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Możliwość wymiany gumy zbierającej. Całość można zamocować na kiju teleskopowym.Kij teleskopowy

Kije teleskopowe wykonane z aluminium. Kije są rozsuwane i blokowane w dowolnej dugłości pomiędzy 2m a 9m. Możliwość montowania zbieraków, zmywaków, oraz szczotek czyszczących.Skrobak kieszonkowy „handley”

Skrobak kieszeniowy „handley” idealny do usuwania zabrudzeń z powierzchni twardych (w komplecie nie ma ostrzy).


Ściągaczka podłogowa do wody

Zbieraki podłogowe wzmocnione przeznaczone do zgarniania i osuszania wody z podłogi. Ze względu na zastosowanie różnych rodzajów gum idealne do pracy w różnych gałęziach przemysłu w tym: spożywczym oraz samochodowym.